BMW Best Auto
Dane adresowe: ul. Zemborzycka 67
20-445 Lublin
E-mail: Napisz do nas
Telefon: 81 749 58 58
Strona WWW: http://www.bmw-bestauto.pl/

Best Auto jest pierwszym autoryzowanym dealerem BMW w Lublinie.

Firma Best Auto powstała na początku 2008 r. Założycielami spółki są Jarosław Konopka i Wojciech Żur – Prezes Zarządu. Wojciech Żur związany jest z branżą motoryzacyjną od przeszło dziesięciu lat. Od roku 2000 zarządzał stacją dealerską Toyoty w Białymstoku, od 2005 również w Lublinie.

Best Auto jest pierwszym autoryzowanym dealerem BMW w Lublinie. Trzon załogi tworzy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników, których działania skierowane są na potrzeby i oczekiwania klientów. Naszym celem jest ciągłe dążenie do osiągnięcia pełnej satysfakcji klientów oraz całkowitego zadowolenia pracowników.

Cel ten osiągniemy poprzez doskonalenie systemu zarządzania, podnoszenie kwalifikacji i świadomości personelu dotyczącej naszej misji oraz budowaniu zaufania i dobrych relacji z klientami.

  • doradztwo w sprzedaży nowych i używanych samochodów BMW
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • sprzedaż części i akcesoriów
  • usługi finansowe i ubezpieczeniowe
  • naprawy blacharsko- lakiernicze

Obecnie oddajemy do Państwa dyspozycji tymczasowy dostosowany do standardów BMW obiekt.

W przeciągu kilku lat planujemy budowę nowego przestronnego salonu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej stacji dealerskiej BMW w Lublinie i skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

Wierzymy że dołączycie Państwo do naszych stałych i usatysfakcjonowanych klientów.

 

Dodane dnia 7 stycznia 2013