BMW iND 328i

Kolejna odsłona BMW serii 3, dokładniej wersja 328i trafiła właśnie do sieci! Niestety tylko i wyłącznie do sieci, gdyż jest to produkt jeszcze nie wypuszczony do sprzedaży. Za całością modyfikacji stoi tunerska firma iND która specjalizuje się w tuningu właśnie BMW i trzeba przyznać że bardzo dobrze jej to wychodzi.

Samochód będzie ulepszony wizualnie, a zmiany będą dotyczyć dodatkowego spojlera, czarne nerki, spojler pod przednim zderzakiem oraz zaślepione elementy reflektorów, zółte zaciski hamulców oraz srebrne, jednoczęściowe, 19-calowe felgi firmy BBS. Ich szerokość z przodu to 8,5 cala a z tyłu aż 9.5 cala!

Jeśli chodzi o zmiany techniczne to samochód otrzymał nowe sprężyny śrubowe bardzo znanej firmy H&R, które zapewniają jeszcze lepsze prowadzenie. Standardowo samochód wyposażony był w 2-litrowy silnik VANOS o mocy 245 KM przy 5000-6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy wynosił 350 Nm (przy 1250-4800 obr./min). Przyspieszenie samochodu to 5,90 do 100km/h. Skrzynia biegowa to 6-przekładniowa, manualna skrzynia która pozwala napędzić go do 250 km/h. Moc ta jest ograniczona elektronicznie.

Niestety iND nie ingerowało w ten silnik, dlatego nie możemy się spodziewać poprawy osiągów szybkości a jedynie stabilności samochodu.


Dodał: , w Auta. Dnia 4 września 2012