BMW prezentuje model X2

Niemiecki koncern motoryzacyjny zaprezentował model X2, który ma uzupełnić ofertę crossoverów BMW. Wiele wskazuje na to, że za niedługo Niemcy rozpoczną oficjalne testy samochodu.

Na chwilę obecną, realną datą trafienia do sprzedaży BMW X2 jest rok 2017. Według informacji zagranicznych dziennikarzy, wersje próbne samochodu są już niemal w 100% gotowe, przez co lada moment mają rozpocząć się testy pojazdu.

BMW X2 ma stanowić kompromis dla klientów, którzy szukają alternatywy dla modeli X1 oraz X3. Głównymi cechami pojazdu ma być połączenie sportowego nadwozia z funkcjonalnym wnętrzem oraz dynamicznymi jednostkami napędowymi. Auto ma cieszyć się ogromną popularnością wśród klientów, a Bawarczycy nastawiają się na sukces jaki już odniosły modele X4 oraz X6.

Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie pojawią się pierwsze zdjęcia szpiegowskie samochodu, który ma trafić na dniach do testów. Premiera samochodu prawdopodobnie odbędzie się w przyszłym roku, a za 2 lata auto trafi do oficjalnej sprzedaży.


Dodał: , w Newsy. Dnia 28 czerwca 2015