BMW Steve’a Jobsa trafiło na sprzedaż

Geniusza, jakim był Steve Jobs nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla bogatych fanów tej osoby przygotowano nie lada gratkę – na sprzedaż wystawiono BMW, które należało do założyciela firmy Apple.

Na jednym z amerykańskich serwisów aukcyjnych – Craiglist.org wystawiono BMW, które należało do Steve’a Jobsa. Mowa o 20-letnim modelu oznaczonym jako 325i Cabrio. Samochód ten był w posiadaniu państwa Jobsów w latach 1995-96. Co prawda, realna wartość samochodu wynosi nieco ponad 2,5 tysiąca dolarów, lecz fakt, iż auto należało do niezwykle sławnej osoby sprawił, że wartość pojazdu wzrosła niemal siedmiokrotnie – aż do 15 tys. dolarów.

Jakie są zalety tego 20-letniego BMW? Otóż właściciel, który wystawił samochód na aukcji internetowej podkreśla, iż auto odróżnia się od wszystkich podobnych modeli produkowanych w tym czasie, gdyż Steve Jobs postanowił je udoskonalić. Osoba, która zdecyduje się na zakup BMW 325i Cabrio będzie mogła liczyć, oprócz standardowego wyposażenia, na doskonały system głośników, podgrzewane siedzenia, skórzaną tapicerkę oraz port USB, który służy do ładowania telefonów marki Apple.


Dodał: , w Newsy. Dnia 29 sierpnia 2015