Gra video od BMW

Niemiecki koncern motoryzacyjny postanowił stworzyć grę przeglądarkową, w której użytkownicy będą mogli przetestować najnowsze modele BMW.

Marketingowcy firmy BMW po raz kolejny zaskakują nas od pozytywnej strony. Podczas gdy zdecydowana większość producentów samochodowych ogranicza swoje działania do serwisów społecznościowych, czy też wrzucania krótkich nagrań na kanał YouTube, BMW postanowiło pójść krok naprzód i stworzyć własną grę przeglądarkową. Gra została nazwana jako xDrive Challenge 2014, a producent zapewnia, że za jej pośrednictwem można przekonać się o doskonałych właściwościach jezdnych aut wyposażonych w system xDrive.

Mało tego – oprócz przeglądarkowej wersji gra dostępna jest także dla posiadaczy iPadów i iPhone’ów w sklepie AppStore. Dla osób uwielbiających rywalizację ze znajomymi przygotowano specjalną wersję, dzięki której można się zmierzyć w pojedynkach na Facebooku. Z gamy pojazdów BMW otrzymujemy do dyspozycji jeden z modeli z serii X: X1, X3, X5 lub X6. W chwili publikacji artykułu gra została pobrana 120 tys. razy, z czego 10 tys. pobrań pochodzi z Polski.


Dodał: , w Newsy. Dnia 28 lutego 2014

Tagi: , , , , , ,