Latający motocykl od BMW!

Koncern BMW we współpracy z firmą Lego Technik stworzyły projekt futurystycznego motocykla. Czym charakteryzuje się ten projekt?

Motocykl BMW R 1200 GS Adventure jest doskonale znany wszystkim miłośnikom jednośladów. Motocykl ten znalazł odzwierciedlenie w serii klocków Lego, która dostępna jest w sprzedaży od początku bieżącego roku. Teraz, współpraca na linii Lego Technik – BMW poszła o krok dalej. Obie firmy postanowiły pójść o krok dalej i stworzyć futurystyczny model motocyklu, który naprawdę jest w stanie wywrzeć ogromne wrażenie.

16-go lutego w Kopenhadze koncern BMW zaprezentował latający motocykl inspirowany wspomnianym wcześniej BMW R 1200 GS Adventure. Jest to oczywiście bardzo przyszłościowa wersja, bo koncept ten nie jest w chwili obecnej zostać wdrożony do realizacji. Motocykl to futurystyczna odmiana motocyklu, która stanowi wyłącznie popis stylistów, a nie spełnia swoich założonych funkcji, czyli w skrócie – nie jest w stanie latać. Nie zmienia to faktu, iż projekt motocyklu robi ogromne wrażenie, a nam osobiście bardzo podoba się przyszłość, w której będziemy mogli zobaczyć latające jednoślady 😉

A co Wy sądzicie na temat wspólnego projektu BMW oraz Lego?


Dodał: , w Newsy. Dnia 25 lutego 2017